Kolyma - mano gimtinė

Laisvalaikio pomėgiai.

Moderatoriai: Gintaras, Sigitas

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gintaras
Site Admin
Pasisakymų: 8
Vietovė: Alytus
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kolyma - mano gimtinė

Postautorius Gintaras » 2010-03-22 11:36 EEST

Gimtinės trauka! Reikėjo nugyventi 50 metų, kad suprasčiau, kodėl man patinka miškas, grybai, akmenuotos upės ir žuvys. Tai vaikystė, praleista Rusijoje, Ust-Taskane! Man buvo šešeri metai, kai su tėvais persikėlėme gyventi į Lietuvą. Nauji įspūdžiai, draugai, miestas atrodė išdildė vaikystės prisiminimus. Bet ne! Kai internete radau rusų keliautojų nuotraukas, supratau ā€“ turiu grįžti ir pamatyti Ust-Taskaną dabar. Kad nurimčiau. Tik ar pavyks?

Gintaras
Site Admin
Pasisakymų: 8
Vietovė: Alytus

Postautorius Gintaras » 2010-03-22 11:38 EEST

Jau seniai ramybės neduoda mintis aplankyti mano gimtąjį Ust-Taskaną Magadano srityje Rusijoje, taigi pradedu aktyvią agitacinę kampaniją, ieškodamas norinčių keliauti drauge. Lietuvoje yra nemažai magadaniečių, taigi kelionė šią vasarą yra visai reali. Čia laukiu jūsų pasiūlymų.

Grįžti į „Laisvalaikis“

Prisijungusieji

Šiame forume naršo vartotojai: No registered users ir 1 svečias