Naujokams forume SKAITYTI būtina.

Taisyklės ir paaiškinimai. Atsakymai į klausimus, kaip padaryti tą ar kitą veiksmą šiame forume.

Moderatoriai: Gintaras, Sigitas

User avatar
Andrius
Site Admin
Pasisakymų: 16
Užsiregistravo: 2006-12-04 14:54 EEST
Vietovė: Vilnius
Susisiekti:

Naujokams forume SKAITYTI būtina.

Postautorius Andrius » 2006-12-07 00:06 EEST

Čia pabandysiu pateikti pagrindinių funkcijų sarašą, kaip naudotis forumu:

Taigi pradedam:

Forumas. tai diskusiju lenta. Kurioje renkasi visi norintys bendrauti Žilioniai ir ne tik. Jame Žmonės bendrauja realiu laiku. Tiesa atsakymo gali tekti laukti netgi keleta dienų. Priklausomai nuo forumo aktyvumo. Ir nuo to, kada kiti dalyviai pastebės jūsų temą ar pasisakymą.

Noredami sukurti savo temą, (bet kurioj temoj, bet kokiu klausimų ar norejimu pasidalinti tuo ką žinote, ar mokate) spauskite ant tam tikros kategorijos. Pvz Fotografija. Spauskite mygtuką Nauja tema: Ten ties temos pavadinimu Parašykite temos pavadinimą ar klausimą. (pvz šitos temos pavadinimas Naujokams forume SKAITYTI būtina.) Ir irašote tekstą, bei galite įdėti nuotraukų

Noredami atsakyti į kitų užduotą klausimą, tiesigog išreikšti savo nuomonę, ar tiesiog įsijungti į diskusiją spauskite Atsakyti. TEMOS PAVADINIMĄ palikit tuščią. (nes jis jau sugalvotas. jums belieka jį pakomentuoti ar įvertinti)

Noredami nusiųsti privačią asmeninę žinutę kuriam nors nariui, Susiraskit vartotoją arba tiesiog po jo žinute spauskit mygtuka A.Ž. (asmeninė žinutė)

Noredami idėti nuotrauką idėkitę ją pas save serveryje arba http://www.imageshack.us Ten spaudžiate browse, ten susirandate savo nuotrauką ir spaudžiate HOST IT, tada surandate pačią paskutinę nuorodą kuria jums sugeneruoja. Ją pažymėję nukopijuojat (edit->copy, arba ctrl C) ir rašydami temą tekste spaudžiat mygtuką aukščiau IMG tada parašot nukopijuotą nuorodą (edit->paste , arba ctrl V) ir vel spaudžiat jusu nuorodą . Turi gautis kažkas panašausi į šita teksta [img.]http://img70.imageshack.us/img70/8923/crystc2.jpg[/.img]

Noredami kad tekstas butų pajuodintas ar kita spalva pažymekit tekstą ir spauskit raidelę B arba pasirinkit spalva. vel turi gautis kažkas panašaus [b]textas[/.b] ir kitokie kodai.

Noredami gri=ti i pagrindini FORUMO puslapi tiesiog galite paspausti paveikslelį su gelyte

kolkas tiek. bus pildoma.

Grįžti į „Taisyklės ir paaiškinimai“

Prisijungusieji

Šiame forume naršo vartotojai: No registered users ir 1 svečias